+38 (067) 611 9620
Замовити
дзвінок
Натяжні стелі Епіцентр

Натяжні стелі в Епіцентрі "Гарпун-Львів"

У всіх, хто зіткнувся з ремонтом в квартирі чи офісі, рано чи пізно виникає питання оформлення стелі. Можна ідеально рівно пошпаклювати її, пофарбувати або змонтувати підвісні конструкції з гіпсокартону, але набагато практичніше, дешевше і красивіше встановити натяжні стелі.

  • мат та сатин доречні в будь якому стилі інтер’єру, особливо актуальні в класичному виконанні.
  • глянцеві натяжні стелі - сучасний і стильний вибір, відрізняються блискучою поверхнею, візуально збільшують простір і наповнюють його світлом, а широкий вибір кольорів дозволяє втілити в життя найсміливіші дизайнерські задумки.
  • фотодрук - вдале рішення для створення унікального інтер'єру у Вашій квартирі чи офісі.

«Гарпун-Львів» – займається монтажем натяжних стель у Львові та Львівські області. Компанія «Гарпун» на ринку вже 12 років та представлена у 9-ти містах України. Наші монтажники мають багаторічний досвід роботи, що є запорукою якісної установки і довготривалої служби стель. Працюємо тільки з сертифікованими полотнами.
Маєте запитання? Залиште заявку і ми обов'язково зв’яжемось з вами або завітайте до нас в ЕПІЦЕНТР на Б.Хмельницкього 188а(на вході праворуч, біля каси повернення), де отримаєте безкоштовну консультацію та ознайомитесь з палітрою кольорів, чи телефонуйте за номером : +38 (067) 611 9620